Оқиғалар

Тау-кен ісі және Жер туралы ғылымдар мектебімен тілдесу вебинары

артқа
April 1, 2021
ZOOM
SMG webinar 1

Біз баршаңызды Тау-кен ісі және Жер туралы ғылымдар мектебінің “Геология”бағдарламасының Қауымдастырылған профессорі Манхал Сираттың вебинарына шақырамыз.

🗓: 1 Сәуір, 17:00

🗣: Ағылшын тілінде
Сілтеме🌐: shorturl.at/brDOX

Бұл презентацияда Д-р. Сират негізгі құрылымдық және геомеханикалық түсініктер мен анықтамаларды және жарықшақтағы сұйықтық ағынын түсіндіреді. Ол сондай-ақ карбонатты қабаттардағы мұнайды барлау кезінде проблема болып табылатынжарықшақтарды бұзу мәселесін талқылайтын кейс-стади ұсынады.

Егжей

Дата :
April 1, 2021
Уақыт :
Ұйымдастырушы :
SMG
Өткізу орны :
ZOOM

Хабарландырулар Көбірек

Jun
2020
Жаңадан ашылған докторантура бағдарламаларына тіркелудің соңғы мерзімі ұзартылды

Тау-кен ісі және Жер туралы ғылымдар мектебінің докторантура бағдарламаларына онлайн тіркелу 2020 жылғы 3  шілдеге дейін ұзартылды:  «Мұнай-газ ісі»   «Тау-кен ижинирингі»  Бағдарламалар бойынша толық ақпарат алу үшін осы сілтемені қолданыңыз. Өтінім беру үшін жеке кабинет ашып, сауалнама нысанын толтырып, қажетті құжаттарды жүктеу қажет. Бағдарламаға түсу және онлайн тіркелу мәселелері бойынша Қабылдау департаментіне хабарласуыңызға болады. Ақпарат […]

Feb
2020
KAZ MINERALS компаниясының дәрістер сериясы

Сіздерді Тау-кен ісі және Жер туралы ғылымдар мектебі KAZ MINERALS компаниясымен бірлесе отырып, өз салаларында белгілі бір тақырып туралы, тау-кен өнеркәсібі туралы біліммен бөлісетін және тау-кен өндірісінде мансапты қалай құру туралы бірнеше дәрістерге шақырамыз.