Оқиғалар

Мұнай-газ өнеркәсібінің маманы Бахытгуль Даирова “Бұрғылау технологиясы” жөнінде лекция береді

артқа
November 1, 2018
1:00-2:00pm
6 Блок, 6.141

Бахытгуль Schlumberger компаниясында бұрғылау технологиясы менеджері. Бахытгүл геофизика саласының ғылым бакалаврына және мұнай өндірісінде 12 жылдық тәжірибесіне ие. Бахытгүл өз мансабын 2006 жылы MWD (Бұрғылау кезінде ұңғымалы параметрлерді өлшеу) / көлбеу бұрғылау маманы ретінде бастады. Кейінірек бұрғылау технологиясы орталығына көшкеннен соң, Қазақстан, Әзірбайжан және Өзбекстандағы әртүрлі ұңғымаларды жоспарлау және пайдалану жұмыстарымен айналысты.

Мексика шығанағындағы (АҚШ), Индонезия мен Австралияда бұрғылау технологиясы бойынша Аға Инженер болып жұмыс істеді. Бірнеше елдерде мұндай жұмыстар бұрғылаудың әртүрлі мәселелерімен танысуға мүмкіндік берді: терең су, карст арқылы бұрғылау, айналмасыз бұрғылау, геотермия, теңіздегі бұрғылау (ұңғымалық құбыр кескіш), жаңа технологиялармен орындалатын көлемді жобалар.

1 Қарашада сағат 13:00-де Бахытгүл Тау-кен ісі және Жер туралы ғылымдар мектебінің студенттеріне бұрғылау технолгиясы бойынша лекция береді.

Егжей

Дата :
November 1, 2018
Уақыт :
1:00-2:00pm
Ұйымдастырушы :
Тау-кен және Жер туралы ғылымдар мектебі
Өткізу орны :
6 Блок, 6.141

Хабарландырулар Көбірек

Jun
2020
Жаңадан ашылған докторантура бағдарламаларына тіркелудің соңғы мерзімі ұзартылды

Тау-кен ісі және Жер туралы ғылымдар мектебінің докторантура бағдарламаларына онлайн тіркелу 2020 жылғы 3  шілдеге дейін ұзартылды:  «Мұнай-газ ісі»   «Тау-кен ижинирингі»  Бағдарламалар бойынша толық ақпарат алу үшін осы сілтемені қолданыңыз. Өтінім беру үшін жеке кабинет ашып, сауалнама нысанын толтырып, қажетті құжаттарды жүктеу қажет. Бағдарламаға түсу және онлайн тіркелу мәселелері бойынша Қабылдау департаментіне хабарласуыңызға болады. Ақпарат […]

Feb
2020
KAZ MINERALS компаниясының дәрістер сериясы

Сіздерді Тау-кен ісі және Жер туралы ғылымдар мектебі KAZ MINERALS компаниясымен бірлесе отырып, өз салаларында белгілі бір тақырып туралы, тау-кен өнеркәсібі туралы біліммен бөлісетін және тау-кен өндірісінде мансапты қалай құру туралы бірнеше дәрістерге шақырамыз.