Оқиғалар

Мұнай-газ өнеркәсібінің маманы Бахытгуль Даирова “Бұрғылау технологиясы” жөнінде лекция береді

артқа
November 1, 2018
1:00-2:00pm
6 Блок, 6.141

Бахытгуль Schlumberger компаниясында бұрғылау технологиясы менеджері. Бахытгүл геофизика саласының ғылым бакалаврына және мұнай өндірісінде 12 жылдық тәжірибесіне ие. Бахытгүл өз мансабын 2006 жылы MWD (Бұрғылау кезінде ұңғымалы параметрлерді өлшеу) / көлбеу бұрғылау маманы ретінде бастады. Кейінірек бұрғылау технологиясы орталығына көшкеннен соң, Қазақстан, Әзірбайжан және Өзбекстандағы әртүрлі ұңғымаларды жоспарлау және пайдалану жұмыстарымен айналысты.

Мексика шығанағындағы (АҚШ), Индонезия мен Австралияда бұрғылау технологиясы бойынша Аға Инженер болып жұмыс істеді. Бірнеше елдерде мұндай жұмыстар бұрғылаудың әртүрлі мәселелерімен танысуға мүмкіндік берді: терең су, карст арқылы бұрғылау, айналмасыз бұрғылау, геотермия, теңіздегі бұрғылау (ұңғымалық құбыр кескіш), жаңа технологиялармен орындалатын көлемді жобалар.

1 Қарашада сағат 13:00-де Бахытгүл Тау-кен ісі және Жер туралы ғылымдар мектебінің студенттеріне бұрғылау технолгиясы бойынша лекция береді.

Егжей

Дата :
November 1, 2018
Уақыт :
1:00-2:00pm
Ұйымдастырушы :
Тау-кен және Жер туралы ғылымдар мектебі
Өткізу орны :
6 Блок, 6.141

Хабарландырулар Көбірек

Feb
KAZ MINERALS компаниясының дәрістер сериясы

Сіздерді Тау-кен ісі және Жер туралы ғылымдар мектебі KAZ MINERALS компаниясымен бірлесе отырып, өз салаларында белгілі бір тақырып туралы, тау-кен өнеркәсібі туралы біліммен бөлісетін және тау-кен өндірісінде мансапты қалай құру туралы бірнеше дәрістерге шақырамыз.

Nov
Магистратура бағдарламаларына онлайн тіркелу ашылды

Онлайн тіркелудің бірінші кезеңі (ерте тіркелу) басталды. Ерте тіркелу: 2019 жылдың 4-ші қарашадан 2020 жылдың 16-шы ақпанға дейін (қоса алғанда) тіркеу төлем ақысыз жүргізіледі. Стандартты тіркелу:  2020 жылдың 17-ші ақпаннан  2020 жылдың 12-ші мамырға дейін (қоса алғанда). Тіркеу жарнасын төлеу міндетті. Тіркеу жарнасы бағдарламаға байланысты.   Тіркелу үшін Сізге міндетті түрде admissions.nu.edu.kz сайты арқылы жеке кабинет құру керек, талапкерге арналған сауалнаманы толтырып, қажетті құжаттарды жүктеуіңіз қажет. Құжаттарды қабылдау мәселелері бойынша мына телефонға […]