Оқиғалар

Мұнай-газ өнеркәсібінің маманы Бахытгуль Даирова “Бұрғылау технологиясы” жөнінде лекция береді

артқа
November 1, 2018
1:00-2:00pm
6 Блок, 6.141

Бахытгуль Schlumberger компаниясында бұрғылау технологиясы менеджері. Бахытгүл геофизика саласының ғылым бакалаврына және мұнай өндірісінде 12 жылдық тәжірибесіне ие. Бахытгүл өз мансабын 2006 жылы MWD (Бұрғылау кезінде ұңғымалы параметрлерді өлшеу) / көлбеу бұрғылау маманы ретінде бастады. Кейінірек бұрғылау технологиясы орталығына көшкеннен соң, Қазақстан, Әзірбайжан және Өзбекстандағы әртүрлі ұңғымаларды жоспарлау және пайдалану жұмыстарымен айналысты.

Мексика шығанағындағы (АҚШ), Индонезия мен Австралияда бұрғылау технологиясы бойынша Аға Инженер болып жұмыс істеді. Бірнеше елдерде мұндай жұмыстар бұрғылаудың әртүрлі мәселелерімен танысуға мүмкіндік берді: терең су, карст арқылы бұрғылау, айналмасыз бұрғылау, геотермия, теңіздегі бұрғылау (ұңғымалық құбыр кескіш), жаңа технологиялармен орындалатын көлемді жобалар.

1 Қарашада сағат 13:00-де Бахытгүл Тау-кен ісі және Жер туралы ғылымдар мектебінің студенттеріне бұрғылау технолгиясы бойынша лекция береді.

Егжей

Дата :
November 1, 2018
Уақыт :
1:00-2:00pm
Ұйымдастырушы :
Тау-кен және Жер туралы ғылымдар мектебі
Өткізу орны :
6 Блок, 6.141

Хабарландырулар Көбірек

Jun
Құжаттарды тапсырудың мерзімі ұзартылған

Назарбаев Университетінің Тау-кен ісі және жер туралы ғылымдар мектебі магистр бағдарламасы мен магистратура бағдарламасының дайындық жылы (NUZYP) құжаттарды тапсырудың соңғы мерзімі 2018 жылдың 10 шілдеге дейін ұзартылатын хабарлайды.