Бағдарламалар

Бағдарлама сипаттамасы

«Тау-кен ісі саласындағы ғылым магистрі» бағдарламасы пайдалы қазбаларды өндіру бойынша жұмыстарды жоспарлайтын, жүргізетін және басқаратын инженер мамандарды даярлауға, сондай-ақ қауіпсіз, экологиялық және экономикалық тұрғыдан үнемді өндірісті қамтамасыз ету мақсатында тау-кен өнеркәсібіне қолдау көрсету үшін зерттеу дағдыларын және білімді дамытуға бағытталған.

Негізгі курстар:

• Тау-кен ісі негіздері
  • Тау-кен және инженерлік геология
  • Қолданбалы геостатистика
  • Тау жыныстарының жетілдірілген механикасы
  • Тау жыныстарын өңдеу әдістері
  • Кен орнын басқару және оны тиімді пайдалану
  • Карьер дизайнының озық тәсілдері
  • Жетілдірілген шахтаны жобалау әдісі
  • Жетілдірілген шахта вентиляциясы
  • Зерттеу әдістері

Оқу ақысы

Бағдарлама Оқу мерзімі (жыл) Бір жылға есептелген оқу ақысы, тенге*
Тау-кен ісі саласындағы ғылым магистрі 2 8,910,000

* Оқу ақысы “Назарбаев Университетінің” Қамқоршылық кеңесінің 05.09.2016 шешімімен бекітілген

** Жеңілдіктер кейбір санаттарға қолданылады (25%-дан 90%-ға дейін): Жетімдерге, мүгедектерге, көп балалы отбасынан шыққан, тұлғаларға олимпиада жүлдегерлеріне, оралмандарға, үздік аттестат иелеріне шетелдіктерге. Толық ақпарат алу үшін Қабылдау департаментіне хабарласыңыздар.