Біз туралы

Назарбаев Университеті Тау-кен ісі және Жер туралы ғылымдар мектебіне қош келдіңіздер!

Назарбаев Университетінің Тау-кен ісі және Жер туралы ғылымдар мектебі (Мектеп) 2016 жылы ашылды және қазіргі уақытта бакалавриат және магистратура деңгейлерінде тау-кен ісі, мұнай-газ ісі және геология саласындағы бағдарламаларды ұсынады. Мектептің мақсаты - болашақ Жер туралы ғылымдар саласындағы көшбасшыларды оқыту және Қазақстанның, аймақтартың және әлем нарығына дайындау. Мектептің көздеген бағыты білім мен технологияны оқуты мен зерттеу жолдарымен арттыру болып табылады. Жер туралы ғылым мен білім саласындағы ұлттық және халықаралық көшбасшы ретінде танымал болу. Жердегі табиғи ресурстарды қауіпсіз, сапалы, тиімді, экологиялық жауапкершілік қағидатына негізделген индустрияны дамыту мақсатында білім мен технологияларды трансляциялау. Мектеп жергілікті және халықаралық университеттер мен компаниялармен, соның ішінде АҚШ-тағы Colorado School of Mines мектебімен серіктес.

Осы мақсаттарға жету үшін бізге қосылыңыз.

Құрметпен,

Профессор Фиделис Т. Суоринени (Ph.D, FIMMM)

Тау-кен ісі және Жер туралы ғылымдар мектебінің деканы