Біз туралы

Стратегиялық серіктесі - Колорадо тау–кен ісі мектебі, АҚШ (Colorado School of Mines)

Назарбаев Университетінің (НУ) стратегиялық даму моделі әлемнің үздік университетінің рейтингісіндегі жетекші жоғары оқу орындарымен әріптестікке негізделген. Тау-кен ісі және жер туралы ғылымдар мектебінің стратегиялық серіктесі Колорадо тау-кен ісі мектебі болып табылады және студенттерді қабылдау, бағдарламаларды жобалау, дамыту және жеткізу жұмыстарына атсалысады.

Колорадо тау-кен ісі мектебі (Colorado School of Mines)

Колорадо тау-кен ісі мектебі 1874 жылы құрылған. Жерді және жер ресурстарын жауапты басқаруға бағытталған білім беру және зерттеу бағдарламаларын әзірлеудің арқасында АҚШ-тың ең үздік тау-кен ісі колледждерінің бірі ретінде танымал болды.

Университет Колорадо штатының, сондай-ақ АҚШ-тың басқа да мемлекеттік университеттерінің арасында ең жоғары іріктеу талаптарын қоятын оқу орындарының бірі болып табылады.

Колорадо тау-кен ісі мектебі Payscale.com сайтының “Colleges worth Your Investment” тізімінде инвестициялар тиімділігі бойынша ең үздік университеттердің арасында орын алады. КТІМ 14 мамандық бойынша оқытатын үш колледжден тұрады: Қолданбалы ғылымдар және инженерия колледжі, Инженерия және компьютерлік ғылымдар колледжі, Табиғи ресурстар және Инженерия колледжі.

Студенттердің жалпы саны (2018 жылы оқуға қабылданғандар): 6 170 (Бакалаврлар- 4 908; Магистрлер мен докторанттар- 1 262)
Халықаралық студенттер: 11%
Оқытушы-профессорлар құрамы: 625 адам
Әлемдік университеттер рейтингі:
Times Higher Education рейтингі (2019): 251-300 орын
QS World University Рейтингінде (мамандықтар бойынша) (2019): 1 орын Иженерия ( Mineral & Mining)