Карбонатты резервуарларды түсіну: Джефф Лоннидің қонақ дәрісі

Джефф Лоннидің карбонатты резервуарлар туралы түсінікті лекциясына қосылыңыз

Тау-кен ісі және Жер туралы ғылымдар мектебі НортКаспиан Оперейтинг Компаниден (Невада штаты) танымал геоғылым тобының жетекшісі Джефф Лоннидің қонақ дәрісін қабылдауға қуанышты. Бұл шара студенттерге де, оқытушыларға да осы саладағы жетекші сарапшыдан терең білім алуға бірегей мүмкіндік береді.

• Күні: 20 қараша
  • Уақыты: 16:00 - 17:00
  • Аудитория: 6.105.

Спикер туралы:
Қазіргі уақытта Қашағанды ​​игеру бойынша геоғылым тобын басқаратын Джефф Лонни 2019 жылдан бастап Хьюстондағы (АҚШ) Shell International Exploration & Production компаниясының маңызды бөлігі. Оның мол тәжірибесіне Qatar Shell GTL Ltd компаниясының аға геологы және карбонаттар жөніндегі маманы сияқты лауазымдар кіреді. Shell International компаниясының геологы. Ол Альберта университетінде геология ғылымдарының кандидаты дәрежесіне ие және палеозой карбонатының седиментологиясы, диагенезі, коллекторлық сипаттамасы және бейорганикалық геохимиясы бойынша кең білімі бар.

Қысқаша мазмұны:
  • Дүние жүзіндегі көмірсутек қорының шамамен 60%-ын құрайтын карбонатты резервуарлардың маңыздылығы туралы біліңіз.
  • Карбонатты қабаттарды барлау және игеру мәселелерін түсіңіз.
  • Әртүрлі резервуар түрлері, тұндыру жүйелері және диагенетикалық орталар туралы біліңіз.
  • Силикластикалық жүйелермен салыстырғанда карбонатты қабаттардың бірегей коллекторлық сипаттамалары туралы түсінік алыңыз.
  • Бұл дәріс әсіресе геология, мұнай-газ инженериясы және онымен байланысты салалардағы студенттер мен мамандар үшін өте құнды. Ол карбонатты қабаттарды барлаумен және игерумен байланысты негізгі мәселелер мен әдістемелердің жан-жақты шолуын ұсынады.

Біз сізді Джефф Лоннимен білім беру кездесуінде қарсы алуды асыға күтеміз!