The Complex Orebodies 2018 конференциясы Брисбен (Австралия) қаласында өтуде

The Australasian Institute of Mining and Metallurgy (AusIMM) ұйымдастырған «The Complex Orebodies» конференциясы зерттеушілерге, сарапшыларға болашақ руда денесінің күрделіліктерімен танысуға мүмкіндік беру мақсатында өткізіледі. Олар сондай-ақ осы маңызды мәселе бойынша өздерінің тәжірибелері мен білімдерімен бөлісуге және руда денесінің спектріндегі әртүрлі мәселелерге қатысты шешімдермен бөлісуге мүмкіндек береді. Конференция 2018 жылдың 19 қарашасында басталды және 2018 жылдың 21 қарашасына дейін жалғасады.

40 жетекші сарапшылардың арасында Тау-кен ісі және Жер туралы ғылымдар мектебінің ассистент- профессоры Насер Мадани және "Тау-кен ісі" бағдарламасының екі студенті Ернияз Әбілдин және Нұрасыл Батталғазы осы конференцияға қатысады.

1. Д-р Насер Маданидің «3D Estimation of Variables with Complexity in Cross-Correlation Structures» тақырыбы
  2. Ернияз Әбілдин «Forecast the mineral processing destinations based on spatial interpolation of Geometallurgical variables» тақырыбы
  3. Нұрасыл Батталғазы «Mineral Resource Assessment in Complex Ore Deposits based on International Standards» тақырыбы бойынша презентация берді.