Expert Talk with Izwan Adnan

Назарбаев Университетінің Тау-кен ісі және жер туралы ғылымдар мектебі сізді, Изван Аднанмен сарапшылық сұхбатқа шақырады.

Тақырыбы: Резервуарларды дамыту
Уақыты: 2022 жылғы 14 қыркүйек, 13:00 (GMT+6).
Спикер: Изван Аднан, MBA

Өтетін орны: ZOOM

• Изван Аднан, MBA
  • Даму жөніндегі аға инженер, Dragon Oil Holdings Ltd.
  • Дубайдағы және Солтүстік Әмірліктердегі SPE бөлімінің техникалық және әлеуметтік мәселелер жөніндегі төрағасы.
  • БАӘ Малайзия Іскерлік Кеңесінің Бас хатшысы.
  • Сала сарапшысы, Малайзияның Азия-Тынық мұхиты университеті.
  • SPE техникалық комитетінің мүшесі, ADIPEC 2022

2005 жылы Изван Малайзияның Петронас технологиялық университетінде химия инженериясының бакалавры дәрежесін алды, ал 2016 жылы Хериот- Уатт университетінің Эдинбург бизнес мектебінде MBA дәрежесін алды. Изванның мұнай және газ өнеркәсібінде 17 жылдан астам тәжірибесі бар.

Изван өзінің мансабын PETRONAS-та кен орындарын өңдеуден бастады және Shell, REPSOL, ONGC, Indian Oil, CNPC және PDVSA сияқты компанияларда бүкіл әлем бойынша кен орындарын игеру жобаларында жұмыс істеді. 2015 жылдан бастап қазіргі уақытқа дейін Изван БАӘ, Дубайда орналасқан Dragon Oil Holdings компаниясында даму жөніндегі аға инженер болып жұмыс істейді. Dragon Oil Holdings компаниясында Изван Түркіменстандағы қабаттарды барлау мен сипаттауды, кен орнын/ұңғымаларды жоспарлау мен игеруді, қорлар мен ресурстарды, активтерді басқаруды және процесті жетілдіруді қамтитын жауапты жұмыстарға қатысады.