ҚМГ Инжиниринг мұнай геохимиясы зертханасының меңгерушісімен сындарлы сұхбат

• ҚМГ Инжиниринг мұнай геохимиясы зертханасының меңгерушісімен сындарлы сұхбат Есимхан Сейтхазиев , PhD.

Тақырыбы: «Мұнай геохимиясын кен орындарын игеруде және көмірсутектерді іздеуде тәжірибиелік қолдану»
Уақыты: 17 Наурыз 2023 ж., 14:00-15:45.
Спикер: Есимхан Сейтхазиев , PhD
Өтетін орны: Блок 6, аудитория 6.507, Назарбаев Университет

• Мұнай-газ саласы нда 12 жыл жұмыс тәжірибесі бар
  • «Болашақ» бағдарламасымен Ньюкасл университетінде мұнай және газ геохимиясы бойынша магистр дәрежесін алды (Англия, 2012 ж.)
  • Канада, Италия, Африка, Венесуэла және т.б. мемелкеттердің мұнайларын зерттеп, публикациялады.
  • «Шелл» және «Қазмұнайгаз» бірлесіп ашқан «ҚМГ Инжиниринг» мұнай-газды геохимиялық зерттеу зертханасының негізін қалаушы (2015ж) және меңгерушісі
  • Shell (Голландия), IGI (PIGI, Англия), АҚШ (AAPG, Хьюстон) геохимиялық зертханаларында тағылымдамадан өтті.
  • Қазақстанның барлық мұнай және газ кен орындарынан алынған мұнай және газ үлгілеріне геохимиялық талдау жасап, олардың нәтижелерін жүздеген жобалар шеңберінде түсіндірді.
  • АҚШ, Еуропа және ТМД елдерінде жарияланған 60-тан астам ғылыми еңбектердің авторы.