Семинар

17 қарашада университетімізде «Geological perspective of CO2 flow and pressure perturbation in the assessment of CO2 storage» атты семинар өтетінін қуана хабарлаймыз.

Негізгі нүктелер:

Geovani C. Kaeng сарапшысының пікірі: Біздің құрметті қонағымыз, 17 жылдық тәжірибесі бар HALLIBURTON-ның аға геологы Geovani C. Kaeng CO2 сақтау, геопрессура, геомеханика және мұнай саласындағы өзінің үлкен тәжірибесімен бөліседі. Оның презентациясы СО2 ағынының физикасына, қысымның бұзылуына және СО2 сақтаудағы литотиптерді тығыздау маңыздылығына арналады.

Тартымды талқылаулар: Семинар қатысушыларға CO2 сақтауын бағалаумен байланысты нюанстар мен қиындықтарды тереңірек түсіну үшін платформаны қамтамасыз ету арқылы тартымды пікірталастарды құруға арналған.

Желілік мүмкіндіктер: Бұл іс-шара студенттер мен мамандардың академиялық және кәсіби тәжірибелерін байытып, өзара байланыс орнатуға, талқылауға және идеялармен алмасуға тамаша мүмкіндік болады.

Осы білім жолында бізге қосылыңыз. Күнтізбеңізді 17 қарашаға белгілеп, байытатын тәжірибеге дайын болыңыз.