Сарапшы әңгімесі Dr. Reinhard Sachsenhofer, Montanuniversität Университеті, Леобен

17 сәуірде сағат 16:00-де 6.302-де Назарбаев Университетінің кампусында Леобен қаласындағы Montanuniversitaet университетінің докторы Reinhard Sachsenhofer сарапшылық сұхбат болады.

Баяндама тақырыбы: «Паратетис аймағындағы мұнай көздері».

Спикер туралы ақпарат:
  • Reinhard Sachsenhofer – Леобен Montanuniversitaet мұнай геологиясы бөлімінің бастығы.
  • Бұған дейін ол Украинаның Донецк ұлттық техникалық университетінде шақырылған профессор болды.
  • Қытайдағы Цзилинь университетінің құрметті шақырылған профессоры, бірнеше халықаралық журналдардың редакциялық алқасының мүшесі.
  • Негізгі ғылыми қызығушылықтары бассейндік талдау, кәдімгі және дәстүрлі емес көмірсутек жүйелері, көмір геологиясы және органикалық петрология салаларында.
  • Қазіргі зерттеу тақырыптарына Паратетис аймағындағы (Орталық Еуропа, Қара теңіз, Кавказ, Каспий теңізі) олигоцен («Майкоп») бастапқы тау жыныстары мен мұнай жүйелері, сондай-ақ мұнай көздерін корреляциялаудың жетілдірілген әдістерін әзірлеу кіреді.