28-ші Халықаралық кенішті жоспарлау және жабдықты таңдау бойынша симпозиум

Назарбаев Университетінің Тау-кен ісі және жер туралы ғылымдар мектебі (Мектеп) 28-ші Халықаралық кенішті жоспарлау және жабдықты таңдау бойынша симпозиумға қатысуда. Симпозиум Австралияның Перт қаласында 2019 жылғы 2 желтоқсаннан 4 желтоқсанға дейін созылады. Мектеп деканы Д-р Фиделис Суоринени Халықаралық Ұйымдастыру комитетінің атынан делегаттарға құттықтау сөзін жолдады. Бұл мектеп үшін елеулі сый.

Конференцияға Мектептің 3 оқытушысы, "Тау-кен инжинирингі саласындағы ғылым магистрі" бағдарламасының 2 студенті және "Тау-кен инжинирингі саласындағы PhD" бағдарламасының 1 кандидаты қатысуда. Студенттер ғылыми жетекшілерімен бірлесіп конференцияда ғылыми-зерттеу жұмыстарын жүргізіп жатқанын хабарлайды.

Іс-шарада үздік көрмелер мен ғылыми жобалардың жиынтығын құрайды және жергілікті,халықаралық комитеттің мүшелері, тау-кен саласының мамандары және академия өкілдері қатысады.