Whitson+ RTA crash course

Мұнай-газ ісі бағдарламалық жасақтамасының пионері Whitson бағдарламалық жасақтамасын меңгеруге студенттерге арналған тереңдетілген оқытуды ұсынады.

• Күні: 9 қараша 2023 жыл
  • Уақыты: 9:00 – 11:00.
  • Өтетін орны: Назарбаев Университеті, 6 блок, 6.322 ауд.

Тіркелу:
Орын шектеулі болғандықтан, осы сілтемеге өтіп, алдын ала тіркелуіңізді ұмытпаныз.

Не күтуге болады:
Қатысушылар сала мамандарының жетекшілігімен Whitson бағдарламалық қамтамасыз етуіне толық кіріспе алады. Тренинг соңында қатысушылар бағдарламалық қамтамасыз етудің мүмкіндіктерімен танысып қана қоймайды, сонымен қатар олардың кәсіби деңгейін растайтын оқуды аяқтағаны туралы сертификат алады.

Оқытушы туралы:
Тренингті Whitson компаниясының бас менеджері Маттиас Карлсен жүргізеді. Карлсен Whitson+ платформасының дамуына елеулі үлес қосты. Норвегияның ғылым және технология университетінде алған білімі оның практикалық тәжірибесімен, соның ішінде Стэнфорд университетінде Фулбрайт стипендиаты ретінде қызмет атқаруымен бірге оны осындай оқытуды қамтамасыз ету үшін ерекше етеді.