Тау-кен ісі және Жер туралы ғылымдар мектебінің «Жалпы түсінік: Табиғи ресурстарды өндірудегі Сіздің болашағыңыз» атты тегін дәрістеріне шақырамыз!

Тау-кен ісі және Жер туралы ғылымдар мектебі (ТКІЖҒМ) сіздерді «Жалпы түсінік: Табиғи ресурстарды өндірудегі Сіздің болашағыңыз» атты тегін дәрістеріне шақырады!

2 наурыз күні, сағат 10.00-де

Назарбаев Университеті 6-блок, 6.141 аудитория

Дәрістер тау-кен және мұнай-газ ісі өнеркәсібінің маңызды тақырыптарын қарастырады. Сондай-ақ өнеркәсіптің алдында тұрған өзекті сұрақтар мен мәселелерді көтере және ескере отырып, болашақ инженерлерін дайындау тәсілдерімен таныстырады.

ТКІЖҒМ оқытушылары төмендегі тақырыптар бойынша тегін дәрістер өткізеді:

• Профессор Фиделис Т. Суоринени «Кеңседе отырып тау-кен өндіру: кен өндіру үрдістерінің өзгеруі» (ағылшын тілінде)
  • «Қазақстан және шет елдерінде мұнай-газ инженерлердің қызықты болашағы» д-р Пейман Пурафшари (ағылшын тілінде)
  • Доктор Насер Мадани «Іскерлік мүмкіндіктер» (ағылшын тілінде)
  • «Болашақ үшін жаңа ресурстарды іздестіру: геологиялық барлау жұмыстары» доктор Лоран Ришар (ағылшын тілінде)
  • Студенттердің сөзімен (орыс тілінде)
  • Зертханалық тур

Тіркеу формасын толтыру арқылы қатысуыңызды растаңыз.

Біз сіздерді осы сенбі күні сағат 10:00 күтеміз!