НУ-нің Тау-кен ісі және жер туралы ғылымдар мектебінің магистранттары Applied Sciences журналда мақаланы жариялады

Назарбаев Университетінің Тау-кен ісі және жер туралы ғылымдар мектебінің магистранттары Айзада Ғаниева мен Лейла Қарабаянова доктор Пейман Пурафшари мен доктор Мухаммад Рехан Хашметтің жетекшілігімен Applied Sciences журналда мақаланы жариялады. Applied Sciences журналы MDPI (Multidisciplinary Digital Publishing Institute) екі аптада бір рет жариялайтын қолданбалы жаратылыстану ғылымдарының барлық аспектілері бойынша халықаралық, ашық онлайн журнал. «Жоғары тұтқыр мұнайды қалпына келтіруді жақсарту үшін жобаланған су тасқынының өнімділігі» атты мақала Айзада Ғаниева мен Лейла Қарабаянованың магистерлік диссертациялардың нәтижелеріне негізделген. Зерттеу мұнайды алудың жаңа гибридті күшейтілген әдістерін әзірлеу және енгізу бойынша ғылыми жобаға берілген Назарбаев Университетінің грантымен қолдау тапты.

Мақаланы оқу.