Семинар: Магма араласуы/араласудың шығу тегі гранитоидтар Лаклан Ороген, Австралия және жанартау жыныстары Ракираки, Фиджи

Атақты минералог, петролог және геохимиктер доктор Kamal Regmi алдағы семинарын хабарлауға қуаныштымыз. Магмалық тау жыныстарының қызықты әлемі және олардың сан алуан аспектілері туралы түсінікті сессияға қосылыңыз, магманың араласуы/шығу тегі гранитоидтардың Лаклан Орогендегі (Австралия) және Ракиракидегі (Фиджи) жанартаулық жыныстардың пайда болуына назар аударыңыз.

Оқиға мәліметтері:

• Спикер: доктор Kamal Regmi
  • Күні: 14 ақпан 2024 ж
  • Уақыты: 16:00 - 17:00
  • Өткізілетін орны: 6 блок, 6302 кабинет
  • Тақырып: Лаклан орогендегі, Австралиядағы гранитоидтардың және Ракиракидегі, Фиджидегі жанартаулық жыныстардың магма араласуы/араласудың шығу тегі.

Доктор Kamal Regmi туралы:

Доктор Regmi Мельбурн қаласындағы Монаш университетінде геология бойынша PhD дәрежесі (2012) және SPMI, Санкт-Петербург, Ресей (1995) барлау геологиясы бойынша магистр дәрежесі бар. Оның ғылыми қызығушылықтары негізінен доғалық магматизмге және гранитті петрологияға/бейорганикалық геохимияға ерекше назар аудара отырып, магмалық тау жыныстарын зерттеуге бағытталған. Доктор Regmi монокристалды анықтауға, магма араластыруға, анклав петрологиясына және циркондағы Lu-Hf изотоптарын талдауға, сондай-ақ космогендік изотоптарға маманданған.

Барлау геологы/геохимик ретінде үлкен тәжірибесі бар доктор Regmi әртүрлі геологиялық жағдайларда жұмыс істеудің баға жетпес тәжірибесін әкеледі, соның ішінде Гималай белдеуінде, Австралияның LFB, Намибияның Фиджи және Дамараленд жанартаулық жыныстары.

Семинар тақырыбы:

Доктор Regmi магманың шығу тегі, Австралияның Лаклан Ороген гранитоидтары мен Ракиракидегі (Фиджи) жанартау жыныстарының араласуы туралы зерттеулеріне тоқталып, магмалық жыныстарға деген үлкен қызығушылығын зерттейді. Семинар бейорганикалық геохимияның күрделілігін, монокристалды анықтаудың қыр-сырын, магманы араластыру және араластыру процестерін, анклав петрологиясын және циркондағы жетілдірілген Lu-Hf изотоптарын талдауды терең түсінуге уәде береді.

Біз сізді Назарбаев Университетінің тау-кен ісі және туралы ғылымдар мектебінде доктор Kamal Regmi өткізетін көңілді және танымдық сессияға қарсы алуды асыға күтеміз.