Назарбаев Университетінде жер асты суларын модельдеу бойынша тренинг, 24 қазан 2023 ж.

Сіздерді «INOWAS платформасының көмегімен жер асты суларын сандық модельдеу» оқу курсына шақыруға қуаныштымыз, ол келесі мекенжайда өтеді:

Күні: 24 қазан 2023 жыл; Уақыты: 10:00 – 13:00; Өтетін орны: Назарбаев университеті, аудитория. 6522;

Тренинг туралы: Курстың мақсаты жер асты суларының ағынын имитациялау үшін Америка Құрама Штаттарының Геологиялық қызметі (USGS) әзірлеген белгілі модель MODFLOW-2005 көмегімен жер асты суларын сандық модельдеуге кіріспе беру болып табылады. Біз INOWAS платформасын (www.inowas.com) қолданамыз, ол жер асты суларын модельдеуге арналған онлайн құралдар жиынтығы, соның ішінде MODFLOW кодына негізделген қолданбалар. Оқу бағдарламасы бес сегментке бөлінеді: а) Кіріспе және курстың мақсаты. б) MODFLOW-тың теориялық негізі. c) INOWAS платформасымен және оның негізгі функцияларымен таныстыру. г) Астанадан жер асты суларының ағынының үлгісін қолдану арқылы бірлескен жаттығу. д) Қорытындылау және талқылау.

Тіркеу: Орын шектеулі болғандықтан, осы сілтемеге өтіп, алдын ала тіркелуіңізді ұмытпаныз.

Талаптар: Тренингке белсенді қатысу үшін өз ноутбугыңызды алып келуді ұмытпаңыз. INOWAS платформасына кіру үшін тұрақты интернет байланысы қажет, Google Chrome ұсынылатын шолғыш болып табылады. Жер асты суларының ағынының принциптері туралы кейбір білімдер пайдалы болғанымен, бұл қажет емес. Бұл курсты сәтті аяқтаған қатысушыларға сертификат берілетінін қуана хабарлаймыз.

Спикерлер: доктор Яна Саллуэй және доктор Каталин Стефан (Дрезден техникалық университеті, Германия)

Хост: доктор Маржан Байгалиева, Назарбаев Университеті, Қазақстан.

Алғыс: Бұл оқу курсы «Қалалық суды басқару: Қазақстандағы қалалар үшін неміс тәжірибесі» тақырыбындағы TERESA неміс-қазақ жобасының бастамасы болып табылады. Жобаны Германияның Федералдық Білім және Зерттеу министрлігі (BMBF) №02WCL1552A грант бойынша қаржыландырады. Жоба туралы толығырақ ақпаратты мына жерден табуға болады.

Сіздің қатысуыңызды асыға күтеміз және бұл сессия сіз үшін пайдалы тәжірибе болады деп үміттенеміз.