НУ-нің Тау-кен ісі және жер туралы ғылымдар мектебінің студенттері GeoENV2022 конференцияға қатысты

Назарбаев Университетінің Тау-кен ісі және жер туралы ғылымдар мектебінің студенттері 2022 жылғы 22-24 маусым аралығында Италияда Парма университетінің кампусында өткен Экологиялық проблемаларды шешуге арналған геостатистика (geoENV2022) бойынша 14-ші халықаралық конференцияға қатысты. GeoENV2022 – әлемнің түкпір-түкпірінен келген ғалымдар экологиялық мәселелерді шешу үшін геостатистиканы қолдану тәжірибесімен бөлісетін жетекші пәнаралық конференция.

Назарбаев Университетінің Тау-кен ісі және жер туралы ғылымдар мектебінің студенттері Тау-кен ісі және жер туралы ғылымдар мектебінің Ассистент профессоры, доктор Насер Маданидің жетекшілігімен зерттеу жұмыстарын жүргізді. GeoENV2022 конференциясында келесі жұмыстар ұсынылды:

1. USING SEQUENTIAL INDICATOR SIMULATION TO MODEL NON-STATIONARY GEOLOGICAL DOMAINS COMBINING WITH A MACHINE LEARNING ALGORITHM - Almas Amirzhan (MSc Mining Engineering), Nasser Madani
  2. GEOSTATISTICS FOR COMPOSITIONAL DATA: COMPARISON OF LOGARITHMIC TRANSFORMATION METHODS IN AN IRON DEPOSIT - Milena Nasretdinova (MSc Mining Engineering), Nasser Madani
  3. IMPLICIT GEOLOGICAL DOMAIN MODELING BY USING GAUSSIAN PROCESSES ALGORITHM - Talgatbek Bazarbekov (PhD Mining Engineering), Nasser Madani