Сабақтан тыс оқу: ХХІ ғасырдағы білімнің шынайы мәнін ашу

News_KZ
Назарбаев Университетінің Экономикалық Геологтар Қоғамы (SEG) ұсынады:

Құрметті қонағымыз доктор Карлос Абаунзаның ағартатын тұсаукесері үшін бізге қосылыңыз.

• Күні: 8 Қараша, 2023
  • Уақыты: 16:00 - 17:00.
  • Өтетін орны: Назарбаев университеті, аудитория. 6.302.

Презентация туралы:

Заманауи білім беру тек жоғары көрсеткіштерге қол жеткізу ғана емес, сонымен қатар тұлғалық және академиялық өсуге тұтас көзқарас болып табылады. Бұл сессия қарапайым емтихандар мен тапсырмалардан тыс оқуға терең бойлауды уәде етеді. Қатысушылар жеке дамудың маңыздылығы, сыни тұрғыдан ойлау, негізгі дағдыларды жетілдіру және өмір бойы білім алу рухы туралы ойлауға шақырылады.

Доктор Карлос Абонс туралы:

Доктор Карлос М.Абавнзаның ғылыми білімі және Ph.D дәрежесі бар. Әлеуметтану және антропология саласындағы бакалавр дәрежесі және көші-қон және босқындарды зерттеу бойынша докторантурадан кейінгі мамандандыру. Еуропа, Кариб теңізі және Таяу Шығыс және Солтүстік Африка аймағындағы жиырма жылдан астам педагогикалық тәжірибесі бар ол теориялық және қолданбалы әлеуметтану, зерттеу әдістері және академиялық жазу салаларында мақтауға тұрарлық үлес қосты. Назарбаев Университетімен ынтымақтастығына дейін доктор Абаунза Каирдегі Америка университетінде оқытушы және зерттеуші болып жұмыс істеді.