Тау-кен ісі және жер туралы ғылымдар мектебінің 2021 жылғы түлегі “Iron Ore Conference 2021” конференциясында баяндама жасады

Сұлтан Әбілқайыр, “Тау-кен инжиниринг” бағдарламасының 2021 жылғы түлегі 2021 жылдың 8-10 қарашасы аралығында Австралияның Перт қаласында өткен “Iron Ore Conference 2021” конференциясына қашықтан қатысты. “Iron Ore Conference” – Австралияның тау-кен және металдар институтының темір рудасы өнеркәсібінің үздік кәсіпқойлары мен көшбасшыларын біріктіретін ең беделді конференцияларының бірі.

Сұлтанның жұмысы айнымалылар арасындағы теңсіздік шектеулері бар темір рудасын өндіруді жоспарлаудың және ресурстарды модельдеудің стохастикалық әдістеріне назар аударады. Жұмысқа Тау-кен ісі және жер ғылымдар туралы мектебінің оқытушысы, доктор Насер Мадани және Чилидегі Дельфос кеніштерін жоспарлау зертханасының директоры, доктор Нельсон Моралес жетекшілік етті. Осы конференцияға жазылған мақала тәуелсіз сараптамадан өтті және Австралиялық кендер мен металдар институтының конференциясының материалдарында жарияланды:

Әбілқайыр А., Мадани Н. және Моралес Н. (2021). Өндірістің нақты кестесін жасау үшін темір мен кремнезем арасындағы теңсіздік шектеуін жаңғырту. Iron Ore Conference 2021 конференциясының материалдарында, 531-541 беттер. Карлтон, Австралия: Австралиялық кендер мен металдар институты.

Сұлтанды және Назарбаев университетінің Тау-кен ісі және жер туралы ғылымдар мектебін құттықтаймыз!