Назарбаев Университетінің Тау-кен ісі және Жер туралы ғылымдар мектебінің қысқа мерзімді кәсіптік курсы

2023 жылдың 5-10 қыркүйегі аралығында өткен қысқа мерзімді кәсіби курс Kazminerals ұйымдастырған Бозшакөл учаскесінде өтті. Негізгі оқытушылар Назарбаев Университетінің Тау-кен ісі және жер туралы ғылымдар мектебінің профессорлар доктор Fidelis Suorineni мен доктор Ali Mortazavi болды. Олар қатысушылармен егжей-тегжейлі дәрістер мен тәжірибелік сабақтар арқылы осы саладағы тәжірибелерімен бөлісті, негізгі тақырыбы: «Ашық кеніштердегі еңіс тұрақтылығын қолданудағы тау жыныстарының механикасы». Курс осы мамандандырылған салада кешенді оқыту қызметтерін көрсету үшін талап етілетін ең жоғары техникалық талаптарды қанағаттандыру үшін әзірленген.