Тау-кен және жер туралы ғылымдар мектебінің түлегі Аделаида университетінің толық стипендиясының иегері атанды

Назарбаев Университетінің Тау-кен және жер туралы ғылымдар мектебінің Тау-кен инженериясының түлегі әлемнің жетекші университеттердің бірінде докторантурада оқуға толық стипендияны алғанын қуанышпен хабарлайды. 2021 жылдың түлегі Сұлтан Әбілқайыр Австралияның Аделаида университетінің толық стипендиясының иегері атанды. Оқу грантын Аделаида Университетінің Австралиялық Зерттеу Кеңесінің Кешенді ресурстарға арналған біріктірілген операцияларға арналған оқу орталығы (ARC Training Centre for the Integrated Operations for Complex Resources) береді. Аделаида университеті әлемдегі жетекші ғылыми-зерттеу университеттердің бірі болып табылады және тау-кен инженериясының кіші санатындағы Шанхай рейтингісінде 7-ші орында, сонымен қатар QS World University Rankings бойынша пәндер бойынша 15 академиялық пән бойынша әлемдегі ең үздік 100 университеттің қатарына кіреді, соның ішінде тау-кен инженериясы.

Сұлтан Назарбаев Университетінде оқып жүрген кезінде доктор Насер Маданидің мен доктор Нельсон Моралестің жетекшілігімен геостатистика мен шахтаны жоспарлау саласында жұмыс істеді. Магистратура кезінде Сұлтан доктор Маданидің көмекшісі болды, оның жетекшілігімен ол ғылыми журналдарда екі мақала жариялады және тау-кен инженериясы саласындағы халықаралық конференцияларға (APCOM және GEOSTAT) екі мақаланы ұсынды. Аделаида университетінде Сұлтан доктор Питер Даудтың жетекшілігімен геостатистика және геометаллургия бойынша докторлық диссертациясын жазады.

Назарбаев Университетінің Тау-кен және жер туралы ғылымдар мектебі Сұлтанға алдағы жұмыстарына сәттілік тілейді!