Тау-кен өндіру технологиясына шолу

31 тамыз сағат 17:00-де 6.105 Бекжан Сәдуақасовтың қонақтық лекциясы.

Тақырыбы: «Тау-кен өндіру технологиясына шолу».

Спикер туралы:
  • 2004-2008 жылдар аралығында Алматы қаласындағы Қазақстан-Британ техникалық университетінде мұнай-газ ісі мамандығы бойынша бакалавр дәрежесін алды.
  • ҚБТУ-ды бітіргеннен кейін Baker Hughes жұмысқа орналасты.
  • 2010 және 2011 жылдар аралығында Эдинбургтегі Heriot-Watt университетінде оқып, мұнай инженериясы мамандығы бойынша магистр дәрежесін алды.
  • KPO (Karachaganak Petroleum Operating Б.В.) компаниясына 2012 жылы инженер-модельші болып келді. 2012-2017 жылдар аралығында ол кен орнын игеру бойынша кең ауқымды іс-шараларға (секторды модельдеу, тарихқа бейімдеу, өндірісті болжау, жер қойнауын пайдалану жобаларын қолдау және т.б.) қолдау көрсетті.
  • 2017 жылдың қараша айында ТШО-ға өндіріс инженері ретінде қосылды, күнделікті ұңғымаларды өндіру/айнау өнімділігін бақылайды және талдау мен оңтайландыруды қамтамасыз етеді.
  • 2020-2023 жылдар аралығында ТШО танктерді басқару тобы бөлімінде танктерді қадағалау үйлестірушісі қызметін атқарды.
  • 2023 жылдың наурыз айында кен орындарын игеру жобаларын жүзеге асыру тобының жетекшісі қызметіне ауысты.